jídelníček na míru

Důležitou součástí vaší cesty za krásou by rozhodně měla být zdravá výživa.

Občas je téměř překvapivé, jak moc dovede správné spravování ovlivnit váš duševní stav, zdraví vašeho organismu a v neposlední řadě také váš zevnějšek.

Každý jsme ale jiný, a proto je potřeba si sestavit jídelníček tak, aby vyhovoval našim individuálním potřebám. Naše dvorní výživová poradkyně Markéta je tu přesně z tohoto důvodu. Vyslechne vás a podle vašich možností a potřeb vám naplánuje stravovací plán, který je nejoptimálnější pro dosažení vašich kýžených výsledků.

“Věřím, že každý člověk dokáže změnit své stravovací návyky, jen se musí odhodlat a začít.”

~ Bohyně Markéta

A kdo jsem?
Jmenuji se Ing. Markéta Kožuriková a jsem výživový poradce a sportovní dietolog.

Sama jsem se začala zajímat o zdravý životní styl až poté co jsem před několika lety když mi byla diagnostikována celiakie. Vynechání lepku pouze nestačilo, musela jsem se pomalými krůčky přivyknout na nový životní styl v podobě zdravého stravování a díky němu se cítím skvěle. Díky tomu vím a potvrzuji, že to co jíme má velký vliv na naše zdraví, psychiku a vzhled těla.

Klíčem ke zdraví a vysněné postavě nejsou diety, ani drahé doplňky stravy, ale pestrá a pravidelná strava. Zdravě jíst je jednoduché a přesto se spousta z nás trápí otázkami kdy jíst, co jíst, a v jakém množství.

Nedělejte pořád stejné chyby a svěřte se do rukou odborníka na výživu, protože každé tělo je jedinečné a vyžaduje zvláštní přístup. Co funguje na jednoho nemusí fungovat u Vás.

Napište mi na kozurikova@deadiacosmetics.cz

Co za to získáte?

  • individuální přístup
  • ušetříte čas
  • ušetříte peníze
  • vaše tělo bude zdravější

Jak pracuji?

Tvořím jídelníčky vždy po předchozí konzultaci a zhodnocení dosavadního životního stylu – to v praxi znamená potřebuji znát vaší anamnézu a zhodnotit Vaše stravovací návyky, abychom pomalu a postupně přešli k lepší a zdravější verzi jídelníčku. 

Jídelníčky jsou tvořeny z běžně dostupného jídla dostupného v marketech, žádné kupovaní různých doplňků nebo náhražek stravy, vždy s přihlédnutím k tomu kdo má co rád:) to co Vám nechutná v jídelníčku nenajdete. 

“ZMĚNA ZAČÍNÁ U VÁS, POJĎME JÍ SPOLEČNĚ NAPROTI”